Велик Лудогорец отстрани Лацио на 16-на фианлите!
#11 Removed user 28.02.2014 23:13
Little green kickers
927 Posts

(beer) (d) RODOPA

#12 Removed user 01.03.2014 01:00
Blue fire balls
424 Posts

Не че се заяждам , но удоволствието да се гледат на живо в България стойностни отбори от чужбина, скоро не ни се беше случвало . Не коментирам култура фенски предпочитания и други такива определения . Българския футбол сам по себе си и първенстово и други мачове отдавна са загубили моя интерес. Имам някъкви пристрастия ,но жалката картинка предлагана ни от мачовете в нашата елитна група скоро няма да ме спечелят за зрител. Дано да се бъркам. Радвам се че има запалени зрители които поддържат даден отбор , но нека да сме реалисти нивото на клубния ни футбол е жалка картинка , и докато водещите новини са : " как Сашо Апашо се опитва да доокраде великия в миналото ЦСКА " или " Тодор Батков смени поредния треньор на Левски и започна едно баене по врачки и магии как отведнъж отбора на народа ще си промени играта и ще стане европейски колос " са ни водещите новини няма да се оправим. Мир да е и наздраве на всички истински фенове които гледат футбола с реална преценка а не са подлъгани на разни шамански заклинания.(beer) (beer) (beer)

#13 В Ъ Л Ц И Т Е 01.03.2014 11:11
В Ъ Л Ц И Т Е
262 Posts
Since 22.05.2007

Аз като левскар подкрепях Лудогорец, защото съм българин преди всичко. Едно е българското първенство, съвсем друго е участието в европа на български отбор. Защо трябва да сме винаги наопаки не мога да разбера? Евала и на Гришата днеска, че надви англичанина.

#14 Removed user 01.03.2014 11:57
ФК Вихър Айтос
96 Posts

Кофти е, че ще играем с Валенсия, дано това не е края на Лудогорец в ЛЕ ... :)

#15 Patience is over 01.03.2014 12:14
Patience is over
74 Posts
Since 22.05.2007

Интересно ми е дали е имало от тук хора на мача с Лацио и на следващия ден на мача в Надежда. Да кажат какви емоции са изпитали просто на единия и на другия мач.

#16 Removed user 01.03.2014 13:00
Spitfires
3087 Posts

<blockquote><h3>NO NAME написа:</h3>Не че се заяждам , но удоволствието да се гледат на живо в България стойностни
отбори от чужбина, скоро не ни се беше случвало . Не коментирам култура фенски
предпочитания и други такива определения . Българския футбол сам по себе си и
първенстово и други мачове отдавна са загубили моя интерес. Имам някъкви
пристрастия ,но жалката картинка предлагана ни от мачовете в нашата елитна група
скоро няма да ме спечелят за зрител. Дано да се бъркам. Радвам се че има
запалени зрители които поддържат даден отбор , но нека да сме реалисти нивото на
клубния ни футбол е жалка картинка , и докато водещите новини са : " как Сашо
Апашо се опитва да доокраде великия в миналото ЦСКА " или " Тодор Батков смени
поредния треньор на Левски и започна едно баене по врачки и магии как отведнъж
отбора на народа ще си промени играта и ще стане европейски колос " са ни
водещите новини няма да се оправим. Мир да е и наздраве на всички истински
фенове които гледат футбола с реална преценка а не са подлъгани на разни
шамански заклинания.</blockquote>
Това е така за съжаление и аз не виждам как някога вече БГ футбол ще се оправи и ще идват повече хора на стадионите, ще водят децата си и т.н...
Просто парата прави всичко ,а скоро време това ще се спука и в Разград...

<blockquote><h3>ВЪЛЦИТЕ написа:</h3>Аз като левскар подкрепях Лудогорец, защото съм българин преди всичко. Едно е
българското първенство, съвсем друго е участието в европа на български отбор.
Защо трябва да сме винаги наопаки не мога да разбера? Евала и на Гришата днеска,
че надви англичанина.</blockquote>
Не виждам каква е разликата като иргае някой си отбор в чужбина, ако не е моя любим отбор хич не ме интересува как ще свърши, а дори , ако играе отбора от подуяне съм твърдо против тях, няма значение съперника...

За Разград ми беше все едно, но почнаха мн да се надуват и да говорят и пишат глупости и за това повреме на мача с Лацио се надявах да отпаднат и бях за Лацио... Сега с Валанесия се надявам да не им дават никва шансове за Х, а дори и голове...

<blockquote><h3>LUDOGORETS написа:</h3>Интересно ми е дали е имало от тук хора на мача с Лацио и на следващия ден на
мача в Надежда. Да кажат какви емоции са изпитали просто на единия и на другия
мач.</blockquote>
100% е имало, както и имаше лациали в сектора на лефскарите...
Лошото е ,че тези хора още преди година са изпитвали аккво е да биеш на 1/16 и какво да е да иргаеш пред 35 000 ;)

(beer) (beer) (beer)

#17 Patience is over 01.03.2014 15:42
Patience is over
74 Posts
Since 22.05.2007

Вярно е всеки си подкрепя, който отбор му допада. Няма лошо в това. И аз не одобрявам много политиката на себеизтъкване, която нашите прилагат на моменти. Хората в България сами обичат да избират какво да правят, а не някой да им се меси и да ги кара по някакъв начин. Мисля си обаче, че много от тези, които се молят и се надяват да отпаднем колкото се може по-рано не съзнават, че се прави коефициент за страната ни, което е много важно и ще е от полза за всички бъдещи участници в евротурнирите! Все пак едно е да си поставен, а съвсем друго е обратното. След неуспехите последните сезони имаме доста да наваксваме за жалост. Сега Литекс, Ботев, ЦСКА сглобиха доста добри отбори на хартия. Нека колкото се може повече отбори да играят, пък видиш ли след някоя друга годинка да имаме 2 тима в ШЛ ( малко в сферата на фантастиката за сега ).

#18 Removed user 01.03.2014 23:05
Sunkissed
8 Posts

Просто на някои не им изнася, че в близките поне 2-3 години минимум Лудогорец ще е хегомен в България... ;)

#19 Removed user 02.03.2014 18:19
Spitfires
3087 Posts

<blockquote><h3>LUDOGORETS написа:</h3>Вярно е всеки си подкрепя, който отбор му допада. Няма лошо в това. И аз не
одобрявам много политиката на себеизтъкване, която нашите прилагат на моменти.
Хората в България сами обичат да избират какво да правят, а не някой да им се
меси и да ги кара по някакъв начин. Мисля си обаче, че много от тези, които се
молят и се надяват да отпаднем колкото се може по-рано не съзнават, че се прави
коефициент за страната ни, което е много важно и ще е от полза за всички бъдещи
участници в евротурнирите! Все пак едно е да си поставен, а съвсем друго е
обратното. След неуспехите последните сезони имаме доста да наваксваме за
жалост. Сега Литекс, Ботев, ЦСКА сглобиха доста добри отбори на хартия. Нека
колкото се може повече отбори да играят, пък видиш ли след някоя друга годинка
да имаме 2 тима в ШЛ ( малко в сферата на фантастиката за сега ).</blockquote>
Аз не ,че пожелавам да отпаднете по-рано или нещо от сорта, но много започнаха да пишат, да се коментират и да се мислят за велики и за това ме дразни това нещо и искам тези два мача с Валенсия да са последните за Разград в Европа за тоя сезон.
Коефицента се трупа само за България и това няма нищо общо с клубните отбори, а това да имаме 2 отбора в ШЛ е доста трудно, а дане кажа и непостижимо за нас, а и както казах Разград не се знае колко време ще го има този отбор и може да си иде там където му е мястото...

<blockquote><h3>FC DUHOVETE написа:</h3>Просто на някои не им изнася, че в близките поне 2-3 години минимум Лудогорец ще
е хегомен в България...</blockquote>
Минаха такива отбори вече, споко, а и България е така, че може да не се позволи на Разград да трупат още титли в следващите години и да са като Литекс, а може и да са нещо като Локо Мездра...

А и да ти кажа по ми изнася Разград да вземат титлата, а не отбора от подуяне... ;) (beer) (beer) (beer)

#20 В Ъ Л Ц И Т Е 02.03.2014 19:22
В Ъ Л Ц И Т Е
262 Posts
Since 22.05.2007

Gam3 0v3r логично е да предпочиташ Разград пред Левски, както и аз го предпочитам пред чорбата, но да има българи в гостуващия сектор на мача с Лацио е недопустимо и антибългарско. Същото е и да казваш, че си за Лацио, при положение, че от другата страна са българи - нямам думи просто. Нищо на света не може да ме убеди, че не е така. И аз съм ходил по мачове години наред и са ми ясни нещата, но преди имаше тръпка за разлика от сегашните уговорени мачове. За това на такива успехи трябва да се радват всички, а не само феновете от Разград! (beer) (beer) (beer)